TIME: 0.0013866648077964783

Kolekcja pierścionków zaręczynowych Tokyo


Tokyo, to kolekcja biżuterii inspirowana największym miastem Japonii, gdzie wąskie, klimatyczne uliczki sąsiadują ze strzelistymi biurowcami, tradycyjne lampiony ze efektownymi, neonowymi szyldami, a szlachetny minimalizm kontrastuje z metalicznym blaskiem nowoczesności. Uwodzicielska gra innowacyjności z klasyką, zmysłowych cieni z urokliwym lśnieniem, to magiczne zjednoczenie, obecne tylko w tym jednym miejscu na świecie udało się nam uchwycić w pierścionkach zaręczynowych z kolekcji Tokyo.

W pierścionkach zaręczynowych Tokyo sekretem jest diament. Piękno zawdzięcza nie tylko swoim właściwościom, ale także nadanemu szlifowi, a dokładniej jego idealnym proporcjom. Szlif brylantowy jubilerzy udoskonalali wiele lat temu. Klasyczny liczy co najmniej 58 faset – 33 w koronie i 25 w podstawie. Szlif brylantowy jest bardzo kosztowny, w trakcie obróbki traci się znaczną część kamienia, ale dzięki temu odbija dużą ilość światła i podkreśla przejrzystość diamentu.

W kolekcji Tokyo zastosowano nowoczesną metodę tzw. diamentowanie, aby optycznie powiększyć diament, wydobyć dodatkowe odbicia, nadać większej energii. Brylant otulony starannie wyprofilowanym, białym złotem zyskuje na wielkości. Dekoracyjna oprawa wydobywa z wnętrza diamentu więcej światła, potęguje blask pierścionka. Do stworzenia pierścionków zaręczynowych Tokyo wykorzystano wysoko cenione złoto próby 585 oraz wysokiej klasy diamenty, który autentyczność potwierdza certyfikat.

Tworzenie pięknej biżuterii to dla ARENART FOREVER sztuka, pasja, a zadowolenie klientów jest najwyższą wartością. Stawiamy na projekty zgodne z aktualnymi trendami, rzemieślniczą doskonałość oraz najnowsze technologie, aby pierścionek zaręczynowy wyrażał najprawdziwsze uczucia mężczyzny, zachwycał ukrytą w swym wnętrzu magią i tajemnicą. Był najpiękniejszym symbolem wyjątkowego uczucia dwojga zakochanych w sobie osób.