TIME: 0.0013379491865634918

Kolekcja pierścionków zaręczynowych Rose


Kolekcja pierścionków zaręczynowych Rose jest jak kwitnące rozarium, zachwyca intensywnymi kolorami: rubinów, szafirów, szmaragdów oraz blaskiem szlachetnych diamentów. Wszystkie równie piękne, ale każdy ma swój indywidualny styl. Wzory pierścionków zaręczynowych Rose zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami, nawiązują do stylu vintage, bardzo popularnego w ostatnich latach.

Biżuteria zaręczynowa Rose na pewno spodoba się paniom, które pragną, aby pierścionek wyrażał ich bogatą osobowość, był mocnym elementem stylizacji, wyróżniał się na tle pozostałych ozdób. Lubią rozbudowane wzory z dużym, centralnym kamieniem, otoczonym wianuszkiem mniejszych diamentów i z powodzeniem łączą modę na retro z nowoczesnością.

Pierścionki zaręczynowe Rose z klasyczną karmazycją są kwintesencją dobrego smaku, evergreenem, który mimo zmieniających się trendów, zawsze będzie znakomicie wyglądać na dłoni. Bajecznie kolorowe kamienie szlachetne, to również najlepszy talizman przyciągający szczęście, powodzenie, miłość. Mimo upływu lat, będą zawsze przypominać o wyjątkowej chwili zaręczyn.

Pierścionki zaręczynowe Rose wykonane są ze złota w kolorze żółtym, białym, różowym, próby 585 i najwyższej jakości kamieni szlachetnych. Wysoką jakość diamentów potwierdza specjalny certyfikat. W ARENART FOREVER pierścionki zaręczynowe można dodatkowo spersonalizować grawerem z datą zaręczyn, imionami narzeczonych bądź dowolną, krótką sentencją.