TIME: 0.001435382291674614

Srebrne obrazki


Srebrny obrazek to poszukiwany i bardzo ceniony prezent dla dziecka z okazji urodzin lub chrztu. Wizerunek uroczego aniołka czuwającego nad śpiącym kilkulatkiem, czy anioła z latarenką okrywającego dziecko kocykiem, idealnie pasuje do domu, w którym przebywają maluchy. Postaci świętych w symboliczny sposób chronią najmłodszych mieszkańców, dają poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Srebrny obrazek z chłopcem lub srebrny obrazek z dziewczynką pochylonymi nad Eucharystią i zatopionymi w modlitwie, to znakomity podarek z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Można go ofiarować dziecku, dziadkom czy rodzicom chrzestnym. Obrazek można dodatkowo ozdobić tabliczką z osobistym grawerem upamiętniającym religijne wydarzenie.

Obrazki ARENART FOREVER wykonane są ze srebra o próbie 925 i pokryte cienką warstwą lakieru zabezpieczającego przed uszkodzeniami mechanicznymi. Forma płaskorzeźby nadaje prezentowanym postaciom trójwymiarową formę i pozwala uwypuklić najważniejsze elementy. Srebrne obrazki można postawić na stopce lub powiesić na ścianie.