TIME: 0.0015496313571929932

Jakie wybrać obrączki ślubne? Gdzie kupić obrączki ślubne? Jak nosić obrączki ślubne? Narzeczeni, stojąc przed wyborem obrączek ślubnych, zadają sobie wiele pytań, aby kupić modele najlepiej odpowiadające ich potrzebom. Obrączki nosimy przez znaczną część życia, dlatego muszą być dobrze zaprojektowane, wykonane, ale również wygodne. Ale zacznijmy od podstaw, klasyczne obrączki ślubne są ze złota, w ARENART FOREVER zawsze z wysokiej jakości złota próby 585, najwyżej cenionego w jubilerstwie, wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne, ale przede wszystkim pięknego. Od lat najwyższym uznaniem cieszą się te z żółtego złota, ale przyszli małżonkowie, coraz chętniej wybierają obrączki z białego złota.

Wybór kruszcu to pierwszy krok, drugi to znalezienie odpowiedniego wzoru. Najlepiej postawić na klasyczne obrączki ślubne, które nawet za kilkadziesiąt lat będą się pięknie prezentować. W ARENART FOREVER oferujemy kilkadziesiąt modeli klasycznych obrączek ślubnych z białego złota i żółtego. Można je kupić w komplecie lub pojedynczo. Żona i mąż, mogą nosić obrączki w różnym stylu, kolorze, najważniejsze, aby odpowiadały ich preferencjom. Dodatkowo każdą z nich można spersonalizować. Obrączka ślubna z grawerem to wyjątkowa biżuteria, bardzo osobista, jest jak talizman przyciągający dobrą energię, miłość. Najczęściej jubilerzy grawerują imiona zakochanych, datę ślubu lub miłosna sentencja.

Złote obrączki ślubne z diamentami z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem par, a szczególnie przyszłych panien młodych. Najpiękniejsze modele obrączek ślubnych zbrylantami oferujemy w kolekcji Yakimoto, którą wyróżnia znakomity, ponadczasowy design. Wysadzane diamentami liczącymi nawet 0,5 karata, są eleganckie i bardzo stylowe. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, brylantowe obrączki ślubne Yakimoto zachwycają ponadprzeciętnym blaskiem najpiękniejszych kamieni szlachetnych na świecie. W ARENART FOREVER na życzenie klientek i klientów osadzamy diamenty również w klasycznych obrączkach ślubnych. Panie preferują brylanty po zewnętrznej stronie szyny, a panowie lubią je schować od wewnętrznej. Strony.

Na której ręce nosić obrączki ślubne? Czy obrączki ślubne z fazą to dobry pomysł? Czy obrączki ślubne z soczewką są wygodne? To kolejne pytania, na które muszą odpowiedzieć przyszli małżonkowie. W Polsce, podobnie jak w Niemczech, Hiszpanii, Ukrainie czy Grecji złote obrączki ślubne nosimy na serdecznym palcu prawej dłoni, we Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Brazylii na lewej. W ARENART FOREVER obrączki ślubne fazowane są nowoczesne i szykowne. Bardzo lubią je mężczyźni, ale również kobiety doceniają w nich nutkę ekstrawagancji. Najczęściej decydują się również na obrączki ślubne z soczewką, niewielkim wyobleniem po wewnętrznej stronie. Znacznie zwiększa komfort noszenia.