TIME: 0.0014674384146928787

Wzór na obrączkach ślubnych


Złote obrączki ślubne z wzorem są symbolem miłości, wierności, wzajemnego oddania, przypieczętowaniem decyzji o wspólnym życiu. Wybór odpowiednich to ważne życiowe postanowienie, dlatego powinno być przemyślane i świadome. Jeśli cenisz dobry design, oryginalność, lubisz efektowną biżuterię, postaw na złote obrączki z wzorem. Znaczna część modeli w ofercie ARENART FOREVER wykonanych jest z dwukolorowego (białego i żółtego) złota, w wyjątkowy sposób symbolizującego połączenie dwóch serc, dwóch życiowych dróg.

Wzory na złotych obrączkach często stanowią jedynie funkcję ozdobną, estetyczną, ale można im nadać osobiste znaczenia. Serce jednoznacznie kojarzy się z miłością, warkocz to splecione na zawsze dwa życia, dwie historie. Wśród projektów obrączek ślubnych z wzorem zachwycają również modele z diamentami, które dodają blasku, kobiecości, elegancji i szyku. Złote obrączki z wzorem można dodatkowo ozdobić diamentami.

Złote obrączki z wzorem najlepiej kupić kilka miesięcy przed ślubem, aby uniknąć problemów z odbiorem, dostawą, grawerem czy dopasowaniem rozmiaru. W kolekcji ARENART FOREVER znajdują się egzemplarze o różnej szerokości, wysokości i profilu, aby każdy mógł znaleźć model odpowiedni do wielkości dłoni i własnych preferencji. Wszystkie złote obrączki z wzorem wykonane są ze złota o próbie 585, wysoko cenionego w jubilerstwie, odpornego na uszkodzenia mechaniczne a zarazem bardzo plastycznego..

ARENART FOREVER to złote obrączki o różnej szerokości, wysokości i profilu, aby z łatwością dobrać model odpowiedni do wielkości dłoni i osobistych preferencji. Kobiety wybierają najczęściej węższe obrączki, mężczyźni zaś dużo szersze, aby współgrały z ich sylwetką. Obrączki można kupić w komplecie lub pojedynczo. Mąż i żona mogą nosić zupełnie inny model, najważniejsze, aby odpowiadał każdej ze stron.