TIME: 0.001551436260342598

Półokrągłe bezsoczewkowe obrączki ślubne


Tradycja wręczania obrączek ślubnych sięga tysiąca lat wstecz. Pierwsze znane nam pierścienie noszone przez małżonków wywodzą się ze starożytnego Egiptu. Od początku stanowiły symbol przywiązania dwojga ludzi. Były również gwarancją dotrzymania warunków umowy przedślubnej. W Polsce dopiero w XVIII w. na stałe zapisały się w tradycji. Przez długie lata nosiły je tylko kobiety. Dziś zdobią dłonie zarówno pań jak i panów, a wymiana obrączek to dla przyszłych małżonków główny element ceremonii ślubnej. Podczas tego obrządku, para przysięga sobie dozgonną miłość i wierność.

W ARENART FOREVER wciąż wzbogacamy kolekcje o nowe modele w formie klasycznej i nowoczesnej, niezmienną popularnością cieszą się jednak tradycyjne obrączki półokrągłe bez soczewki. Ich kształt oznacza uczucie idealne, nieskończone. Szlachetność kruszcu z kolei nawiązuje do wartości i rangi uczucia dwojga ludzi.

Obrączki ślubne z wysokiej jakości żółtego lub białego złota o próbie 585 są bardzo cenione przez złotników i użytkowników. Dlaczego? Biżuteria ze stopu o 58,5 proc. zawartości czystego złota, jest nie tylko piękna, ale również odporna na uszkodzenia mechaniczne, nie śniedzieje, nie ulega przebarwieniom. Jeśli otoczymy ją codzienną troską, to zachowa swój blask na długie lata.

W ARENART FOREVER dbamy o każdy szczegół obrączek ślubnych, od projektu, aż po wykonanie. Łączymy aktualne trendy z rzemieślniczą doskonałością oraz komfortem użytkowania. Całość doprawiamy pasją, czułością i pozytywnymi emocjami wszystko, aby wzbudzić zachwyt przyszłych małżonkach.