TIME: 0.03600894659757614

Fazowane soczewkowe obrączki ślubne


Jakie obrączki wybrać, klasyczne czy nowoczesne? Zastanawiają się narzeczeni kilka miesięcy przed ślubem. Odpowiedź nie jest prosta. Obrączki, to biżuteria, która towarzyszy nam każdego dnia przez resztę życia. Powinny być nie tylko wygodne, w odpowiednim rozmiarze, ale również cieszyć oczy, pasować do osobowości.

ARENART FOREVER oferuje obrączki ślubne fazowane z soczewką. Fazowanie, czyli ukośne ścięcie krawędzi poprzez usunięcie niewielkiej ilości metalu daje znakomity efekt wizualny. Wykonuje się go przy użyciu specjalistycznych urządzeń i wymaga od jubilera doświadczenia.

Biżuteria ozdobiona subtelnym fazowaniem jest nowoczesna, szykowna i przede wszystkim wyjątkowo elegancka. Bardzo lubią ją panowie pewni siebie, odważni, noszący się na co dzień formalnie lub przeciwnie, ceniący swobodny styl, ale nie sportowy. Panie decydujące się na obrączki fazowane lubią klasykę z nutką ekstrawagancji, szukają ozdób lekkich wizualnie, ale wyrazistych.

Obrączki fazowane posiadają od wewnętrznej strony tzw. soczewkę, czyli niewielkie wyoblenie. Szyna jest w tym miejscu delikatnie grubsza niż przy rantach. Soczewka zmniejsza powierzchnię styku metalu z palcem, co podnosi komfort noszenia, zmniejsza możliwość otarcia, odparzenia. Na życzenie klientów wyoblenie możemy wykonać niemal w każdym modelu, ale zaleca się go dla obrączek szerszych niż 4 mm. Na węższych efekt soczewki jest mało wyczuwalny.