TIME: 0.0014596562832593918

Wybór złotych obrączek ślubnych bywa trudną decyzją, nie należy jej podejmować w pośpiechu, nerwach, na kilka chwil przed ceremonią. Nad rozmiarem obrączek ślubnych, profilem, wzorem, ale przede wszystkim kolorem kruszcu, jego zabezpieczeniem trzeba się dobrze zastanowić. W obrączkach ślubnych pięknie prezentuje się białe złote, hit ostatnich lat. ARENART FOREVER kilkadziesiąt modeli obrączek ślubnych z białego złota.

Złoto o białym kolorze nie występuję w naturze, to jego potoczna nazwa. Aby klasyczne żółte złoto intensywnie rozjaśnić, łączy się go z niklem, cynkiem lub palladem. Proces ten nie wpływa na jakość metalu, a zawartość złota pozostaje bez zmian, a nawet stop jest odporniejszy na uszkodzenia. Dla uzyskania zimnego odcienia, przypominającego platynę pokrywa się go cienką warstwą rodu. Jest to metal szlachetny z grupy platynowców o srebrzystym kolorze. Jego nazwa pochodzi od greckiego słowa róża.

Obrączki z białego, nierodowanego złota mają wiele zalet, są bardzo uniwersalne. Są odporne na zarysowania podczas prac domowych. Nie zmieniają koloru pod wpływem środków czyszczących, kremów czy perfum. Nie trzeba również co kilka miesięcy uzupełniać warstwy rodu u jubilera. Delikatny, jasny, słomkowy kolor cieszy swym blaskiem przez długie lata.

Obrączki ślubne z białego złota cieszą się największym zainteresowaniem wśród młodych osób, które są zwolennikami nowoczesnych rozwiązań, w biżuterii cenią oryginalność, zgodność z najnowszymi trendami. Subtelne i delikatne, a zarazem nieszablonowe, przykuwają uwagę, są największym hitem ostatnich lat.