TIME: 0.0014974884688854218

Złote krzyżyki w biżuterii


Złoty krzyżyk to wyjątkowy rodzaj biżuterii. Dla wielu jest atrakcyjną ozdobą, jednym z wielu modowych trendów. Dla chrześcijan stanowi wyraz wiary, przynależności do Kościoła, Boga. Złoty krzyżyk chętnie noszą kobiety, mężczyźni oraz dzieci. Jest bardzo popularnym prezentem wręczanym z okazji: chrzcin, komunii, bierzmowania, a nawet ślubu. Ozdobiony okolicznościowym grawerem staje się niepowtarzalną pamiątką na całe życie.

ARENART FOREVER oferuje m.in. złote zawieszki krzyżyki o prostej, klasycznej formie. Chętnie wybierają je panowie. Idealnie komponują się z elegancką garderobą. Złote naszyjniki krzyżyki wysadzane diamentami lub zawieszki krzyżyki z diamentami to ulubiona biżuteria pań. Noszą je w kolorze żółtego i białego złota. Często dodają do kaskadowych zestawów, które są prawdziwym hitem tego sezonu.

Aktualnie krzyż nosi się nie tylko w formie naszyjnika celebrytki, coraz częściej zdobi nasze uszy. Złote kolczyki krzyżyki małe lub kolczyki z krzyżykiem długie, wiszące to bardzo subtelne i nienachalne ozdoby, pasują do każdego typu urody. Można je zakładać do klasycznych, codziennych strojów oraz do wieczorowych, eleganckich sukni i garniturów. Zawsze będą na czasie.

Paniom podążającym za modą, proponujemy złotą bransoletkę z krzyżykiem i diamentami. Jest to bardzo delikatna biżuteria, która w subtelny sposób zdobi dłoń. Jak każda bransoletka pięknie prezentuje się w ruchu, a gdy zestawimy ją z kilkoma bansoletkami, będzie efektownie tańczyć na dłoni. Podobnie jak naszyjnik z krzyżykiem, to pomysłowy upominek dla mamy, siostry czy przyjaciółki.