TIME: 0.0013999193906784058

Biżuteria z żółtego złota


W jakim kolorze złota powinien być pierścionek, kolczyki, naszyjnik, bransoletka? Czy dobre będzie klasyczne żółte złoto, a może lepiej postawić na białe? Nie ma jednej, prawidłowej odpowiedzi. Specjaliści i specjalistki od analizy kolorystycznej twierdzą, że do ciepłego typu urody pasuje żółte złoto, a do zimnego białe. Ale są to tylko propozycje, najlepiej wybrać kolor, w którym czujemy się najlepiej, współgra z naszą osobowością.

Według definicji złoto to pierwiastek chemiczny o liczbie atomowej 79. Od wieków uwodzi słomkowym kolorem i efektownym błyskiem, a fakt, że jest najbardziej kowalnym ze znanych metali sprawił, że polubili go jubilerzy. Jego czysta postać nie nadaje się do formowania delikatnych biżuteryjnych wzorów, dlatego połączony z innymi metalami zyskuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Złota biżuteria jest w ostatnich latach bardzo popularna, ceniona i lubiana. ARENART FOREVER podąża za trendami i w odpowiedzi na potrzeby klientek, wciąż uzupełnia bogatą kolekcję kolczyków, pierścionków, obrączek i naszyjników w kolorze żółtego złota. Połączone z eleganckimi diamentami są wyjątkową ozdobą na każdą okazję. Biżuteria ARENART FOREVER wykonana jest ze stopu złota o próbie 585, które zawiera 58,5 proc. czystego kruszcu.

ARENART FOREVER oferuje najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z żółtego złota. W kolekcji można znaleźć złote pierścionki z centralnie osadzonym diamentem lub innym kamieniem szlachetnym. Wśród przyszłych narzeczonych popularnością cieszą się również złote pierścionki z dużą liczbą kamieni, osadzonych bardzo blisko siebie. Obrączki ślubne z żółtego złota, to również ponadczasowa klasyka, mimo zmieniających trendów, nadal są chętnie wybierane przez przyszłych małżonków.