TIME: 0.0015527363866567612

Biżuteria z trójkolorowego złota


Biżuteria ze złota dwukolorowego to nie jedyna wariacja na temat tego szlachetnego kruszcu. W ARENART FOREVER łączymy w jednym pierścionku żółte złoto, białe złoto oraz różowe złoto. Efekt tego mariażu jest nietuzinkowy. Idealny dla pań o bardzo wyrazistym, efektownym stylu. Trójkolorowa biżuteria nie pozostawia nikogo obojętnym, jest dominującym elementem stylizacji, wokół którego budujemy look.

ARENART FOREVER w kolekcji Dubai oferuje efektowne pierścionki z trójkolorowego złota ozdobione kilkuset diamentami. Wybrane modele liczą łącznie nawet 1,9 karata i fenomenalnie sprawdzają się jako dodatek do eleganckiej sukni czy garnituru zakładanych na wesele, bankiet, premierę w teatrze. Ale równie pięknie błyszczą w świetle słonecznym. Cudownie podbijają prostą stylizację, dodają charakteru. W obecnej modzie ograniczenia nie istnieją, dużą biżuterią można się nią cieszyć o każdej porze dnia.

W pierścionkach ze złota trójkolorowego z diamentami najczęściej wykorzystywana jest tzw. oprawa micro pave, czyli ułożenie bardzo blisko siebie dużej liczby niewielkich kamieni szlachetnych. Refleksy świetlne nakładają się na siebie, dając intensywny blask. Aby uzyskać idealnie gładką, diamentową taflę, jubiler musi mieć doświadczenie oraz wspomagać się mikroskopem. Żmudna praca daje oszałamiający efekt, który nikogo nie pozostawia obojętnym.

Trójkolorowe złoto w ARENART FOREVER, to również fantastyczne diamentowe kolczyki na tzw. biglu angielskim. Jasne kamienie rozświetlają twarz, migocząc, tworzą grę światła i cienia, która dodaje kobiecie dużo wdzięku. Dla pań lubiących delikatną biżuterię polecamy łańcuszek typu celebrytka z napisem love. Miłości nigdy za wiele, więc będzie znakomitym prezentem dla siostry, córki czy przyjaciółki. Biżuteria trójkolorowa ARENART FOREVER wykonana jest z najwyższej jakości złota i diamentów.