TIME: 0.0015811268240213394

Biżuteria z różowego złota


W ARENART FOREVER oferujemy duży wybór biżuterii w kolorze różowego złota, które podobnie jak białe złoto nie występuje w naturze. Aby uzyskać piękny, różany kolor do stopu złota należy dodać odrobinę łososiowo-różowej miedzi. Im będzie jej więcej, tym kolor stanie się intensywniejszy. Proces ten nie wpływa na jakość metalu, a zawartość czystego złota pozostaje bez zmian. Przy próbie 585 jest to 58,5 proc. czystego kruszcu.

Kolczyki, naszyjniki, a także pierścionki z różowego złota pasują do każdego typu urody. Znakomicie podkreślają walory pań o oliwkowej cerze i ciemnych włosach, opalonych blondynek, jak i tych o porcelanowej karnacji. Również wiek nie ma znaczenia. Różowa biżuteria może być uroczym prezentem dla dziewczynki z okazji urodzin lub Pierwszej Komunii Świętej. Ucieszą się z niej również nastolatki, dorosłe kobiety oraz dojrzałe, eleganckie panie.

Najmodniejsze różowe złoto można z powodzeniem łączyć z białym i żółtym złotem oraz ozdobami wykonanymi z tworzyw sztucznych. Dowolność jest ogromna, również w kwestii garderoby. Biżuteria z różowego złota jest bardzo wdzięczna do stylizacji, łatwo wpasować ją w dowolny look. Szczególnie pięknie komponuje się z wiosenną i letnią garderobą. Nie ma utartych schematów. Najważniejsze, aby dodatki dopasować do swojego stylu.

Naszyjniki, kolczyki z różowego złota oraz pierścionki i obrączki z różowego złota lubią troskliwą opiekę. Warto zdejmować je do prac domowych, przechowywać w szkatułkach, oddawać do profesjonalnego czyszczenia przy użyciu m.in. myjki ultradźwiękowej. Zadbana biżuteria z różowego złota będzie pięknie błyszczeć i olśniewać przez długie lata, zapewniając doznania estetyczne na najwyższym poziomie.