TIME: 0.0014783218502998352

Biżuteria z dwukolorowego złota


Dwukolorowe złoto to bardzo efektowne, nowoczesne, oryginalne połączenie i jeden z ciekawszych trendów w jubilerstwie. Dwukolorowe złoto najczęściej wykorzystywane jest w pierścionkach, obrączkach i kolczykach, rzadziej w naszyjnikach czy bransoletkach. Zestawienie tego samego kruszcu w kolorze żółtym i białym bądź różowym oraz białym, daje dowolność przy codziennej stylizacji, nie trzeba się ograniczać, ubrania i dodatki mogą być w dowolnym kolorze, a strój pozostanie spójny.

ARENART FOREVER oferuje duży wybór dwukolorowych obrączek ślubnych. Idealne połączenie białego i żółtego złota uzyskuje się dzięki najnowszym technologiom oraz doświadczeniu naszych jubilerów. Aby podkreślić wyjątkowość tego typu rozwiązania, dwukolorowe obrączki ślubne ozdobione są pięknymi wzorami, zgodnymi z najnowszymi trendami. Dodatkowo część z nich wysadzana jest najpiękniejszymi brylantami. Dwukolorowe obrączki ślubne z powodzeniem można grawerować.

Pierścionki zaręczynowe z dwukolorowego złota z centralnie osadzonym brylantem cechuje wyjątkowo piękna prezencja. Do oprawy diamentu wykorzystuje się białe złoto, aby podkreślić jego przejrzystość i blask, a dla podbicia kontrastu, szyna wykonana jest z różowego złota. Łączenie złota nie wpływa na jego jakość. W ARENART FOREVER biżuterię wykonujemy ze złota o próbie 585, które jest bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dwukolorowe złoto z powodzeniem wykorzystujemy do tworzenia kolczyków i zawieszek do łańcuszków. Długie kolczyki z dwukolorowego złota, na angielskim zapięciu, pięknie podkreślają szyję, a poruszane wiatrem, z wyjątkową mocą odbijają świetlne refleksy. W kolekcji ARENART FOREVER znajdziesz również zawieszki z dwukolorowego złota z diamentami oraz kolorowymi kamieniami szlachetnymi.