TIME: 0.0013723354786634445

Biżuteryjna nieskończoność


Złoty symbol nieskończoności to jeden z najpopularniejszych, najbardziej czytelnych znaków na świecie. Od setek lat wykorzystywany jest w matematyce i biżuterii, jako symbol wieczności. Znak nieskończoności, niekiedy w formie skomplikowanych węzłów, chętnie wykorzystywały w sztuce zdobniczej starożytne cywilizacje. Trochę zapomniany w ostatnich dziesięcioleciach, dziś znak nieskończoności robi ogromną karierę w jubilerstwie i szeroko pojętej sztuce zdobniczej.

Złoty naszyjnik z nieskończonością, czyli horyzontalnie zorientowaną ósemką, to geometryczny motyw pięknie zdobiący damski dekolt. ARENART FOREVER oferuje naszyjniki ze znakiem nieskończoności z diamentami, najdroższymi i najszlachetniejszymi kamieniami na świecie. Delikatne detale efektownie odbijają świetlne refleksy, a sam znak tworzy fantastyczny wzór na kobiecej skórze. Naszyjniki nieskończoność kupisz w żółtym i białym złocie.

Diamentowe kolczyki nieskończoność, to równie dobry wybór jak naszyjnik. Ich subtelny, urok zachwyci panie ceniące minimalistyczną, ponadczasową biżuterię. Urocze brylanty dodają finezji, są jak wisienka na torcie, wieńczą dzieło jubilera. Dla kobiet szukających w życiu koloru proponujemy kolczyki złote ze znakiem nieskończoności z królewskimi szafirami, których głęboki, niebieski kolor przywodzi na myśl morską toń. Kolczyki pasują do każdego stroju, niezależnie jaki styl preferujemy.

Nieskończoność możemy również nosić na dłoni. Złoty pierścionek nieskończoność pięknie zdobi, przypomina o przekazie jaki niesie za sobą ten wyjątkowy symbol. Bransoletka ze znakiem nieskończoności podkreśli szczupłe nadgarstki i cudownie będzie poruszać się wraz z dłonią. Diamentowy pierścionek ze znakiem nieskończoności oraz bransoletka nieskończoność są fantastycznym pomysłem na prezent dla ukochanej. Dwa połączone koła, najlepiej oddają ideę bycia razem na zawsze.