TIME: 0.0015540849417448044

Biżuteria z literkami


Biżuteria z literkami to najmodniejszy dodatek tego sezonu, ma wiele odsłon i możemy ją interpretować na różne sposoby. Złote literkowe zawieszki to początek ciekawej rozmowy, bo skrywają w sobie tajemnicę. Trudno zgadnąć czy złota literka oznacza pierwszą literę imienia właścicielki, a może ukochanego mężczyzny? Są panie, które lubią mieć blisko serca pierwsze litery imion swoich dzieci, a nawet ulubionego pupila. Dowolność mile widziana.

Urok złotych zawieszek z literkami jest ponadczasowy i odpowiedni dla pań w każdym wieku. Znakomicie sprawdzają się jako prezent z okazji urodzin, imienin lub wyjątkowej rocznicy. Naszyjniki z literą to również świetny pomysł na prezent dla dziecka z okazji chrztu, pierwszej komunii, czy bierzmowania. Będzie znakomitą pamiątką, które może pozostać w rodzinie na długie lata. Polecamy również zakup kilku złotych literek do łańcuszka i połączenie ich w krótki wyraz np. mama.

ARENART FOREVER oferuje literki o kroju szeryfowym, wykonane z wysokiej jakości złota o próbie 585, co oznacza, że stop zawiera 58,5 proc. czystego złota. Aby nadać literkom wyjątkowego charakteru, każda ozdobiona jest cennym diamentem, odbijającym światło jak żaden inny kamień szlachetny na świecie. Złotą zawieszkę literkę z powodzeniem można nosić solo, pięknie ozdobi dekolt. Fantastycznie łączy się również w kaskadowe zestawy z naszyjnikami z pereł lub efektownych i supermodnych ogniwek.

Miłość okazujemy sobie na różne sposoby, jednym z nich może być złoty naszyjnik love. Wręczamy go ukochanej z okazji rocznicy związku, mamie z okazji Dnia Matki. Naszyjnik love z diamentami to bardzo wdzięczna, dziewczęca biżuteria. Kobiety lubią go zakładać do wiosennych i letnich stylizacji, pięknie mieni się w słońcu, kontrastując z opaloną skórą. Paniom, które w głowie mają tylko wielkie uczucia, polecamy jeszcze złoty pierścionek love, który zalśni na dłoni sześcioma diamentami.