TIME: 0.0013199299573898315

Liściasty motywem w biżuterii


Człowiek od zawsze był bardzo blisko związany z naturą, czuł się dobrze w jej otoczeniu. Dlaczego? Kontakt z przyrodą pozytywnie wpływa na naszą fizyczność oraz psychikę, poprawia nastrój, uspokaja, wycisza. Zieleń relaksuje, ale również zadziwia swoim pięknem, rozbudzając wyobraźnię projektantów i jubilerów. Świat biżuterii czerpie z bogactwa natury. Wydobywa magię i przekształca w małe dzieła sztuki.

W ARENART FOREVER zainspirowani obfitością flory, stworzyliśmy kolekcję efektownej, złotej biżuterii. Złoty naszyjnik z diamentowymi gałązkami, to czyste piękno wyrażone złotem najwyższej jakości oraz najcenniejszymi kamieniami szlachetnymi. Diamentowe gałązki są subtelną, delikatną ozdobą, z powodzeniem możemy je zakładać do białej koszuli, gdy czeka nas ważne, biznesowe spotkania. Złote listki, to biżuteria idealna na co dzień, na spacer w parku, czy spotkanie z przyjaciółmi.

Złote gałązki ARENART FOREVER można również nosić w formie uroczych kolczyków. Wykonane z białego, żółtego lub różowego złota można nosić w komplecie z naszyjnikiem gałązką lub oddzielnie. Ich bezpretensjonalny kształt stworzony przez naturę rozświetla twarz, dodaje nieuchwytnego wdzięku. Złote kolczyki listki ozdobione najpiękniejszymi diamentami sprawdzają się w roli prezentu, na pewno trafią w gust najbardziej wymagającej kobiety.

Motyw liści w biżuterii może wydawać się niepozorny, ale daje dużo możliwości twórczych. Bardzo lubiany i chętnie wybierany jest naszyjnik z czterolistną koniczynką, który przyciąga do właścicielki szczęście oraz powodzenie. Złota czterolistna koniczynka ARENART FOREVER, ozdobiona wytwornymi diamentami sprawdza się nie tylko jako talizman, ale przede wszystkim piękna ozdoba dekoltu. Nadaje stylizacji lekkości, świeżości, przypomni jak zjawiskowa potrafi być przyroda.