TIME: 0.0014935340732336044

Biżuteria na komunię


Biżuteria na komunię? Tak, to znakomity pomysł na prezent. Pierwsza Komunia Święta, to wyjątkowe święto w życiu kilkulatków oraz całej ich rodziny. Warto z tej okazji podarować coś wyjątkowego, oryginalnego, co pozostanie pamiątką i przez długie lata będzie przypominać o jednym z najważniejszych dni w życiu dziecka. Najpopularniejsze upominki z okazji komunii to: złoty krzyżyk i złoty medalik. Dla chrześcijan są symbolem wiary, przynależności do Kościoła, Boga i z dumą noszą go na co dzień oraz uroczystości religijne.

Ale czym właściwie jest medalik? To płaski krążek wykonany ze złota lub srebra z wizerunkiem Chrystusa, Matki Boskiej lub świętych. ARENART FOREVER oferuje medaliki z Matką Boską z najwyższej jakości złota próby 585 w kolorze żółtym, białym oraz różowym. Obok medalika, chętnie wybieranym przez chrześcijan symbolem wiary jest łańcuszek z krzyżykiem w formie zawieszki. W roli prezentu komunijnego najlepiej sprawdzą się krzyżyki o prostej formie z diamentami.

Biżuteria na komunię dla dziewczynki może, ale nie musi, zawierać symboliki religijnej. Kilkulatka na pewno uśmiechnie się na widok złotych kolczyków gwiazdek, uroczej zawieszki kluczyka, czy naszyjnika z kołem. Biżuterię z powodzeniem założy na imieniny cioci, niedzielny spacer lub zakończenie roku szkolnego, a za kilka lat na spotkanie z przyjaciółmi i randkę z chłopakiem. Jeśli nie znacie upodobań bohaterki dnia, to bransoletka jest uniwersalnym dodatkiem, który spodoba się każdej dziewczynce.

Srebrny obrazek z chłopcem lub srebrny obrazek z dziewczynką pochylonymi nad Eucharystią i zatopionymi w modlitwie, to znakomity podarek z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Można go ofiarować dziecku, dziadkom czy rodzicom chrzestnym. Obrazek można dodatkowo ozdobić tabliczką z osobistym grawerem upamiętniającym religijne wydarzenie. Obrazki ARENART FOREVER wykonane są ze srebra o próbie 925. Forma płaskorzeźby nadaje prezentowanym postaciom trójwymiarową formę. Srebrne obrazki można postawić na stopce lub powiesić na ścianie.