TIME: 0.0013570263981819153

Biżuteria na Dzień Nauczyciela


Biżuteria dla nauczycielki, to trafiony pomysł na upominek, którym wyrazimy wdzięczność za lata pracy, kształtowanie młodych umysłów, opiekę i troskę. Prezent dla nauczyciela jest podziękowaniem za oddanie, zainteresowanie, uwagę, poświęconą dzieciom. Złota bransoletka z grawerem, złote kolczyki lub złoty naszyjnik to piękna, ponadczasowa pamiątka, z pewnością spodoba się kobietom w każdym wieku. Przetrwa próbę czasu i przez wiele lat będzie przypominać chwile spędzone z wychowankami.

Co dokładnie wybrać na prezent dla nauczycielki? Jeśli nie znamy dobrze jej gustu, najlepiej postawić na biżuterię delikatną, neutralną, w tej roli znakomicie sprawdzają się bransoletki ozdobione m.in. niewielką blaszką, idealną, aby wygrawerować sentencję, ulubione słowo nauczycielki lub pozostawić pustą. Obdarowana osoba, sama zdecyduje, jakie słowa na niej umieścić. Dzięki grawerunkowi przedmioty zyskują osobisty charakter, stają się unikatowe, bliskie naszemu sercu. W ARENART FOREVER grawer nanosimy bezpłatnie.

Jeśli szukasz prezentu dla nauczycielki, pomyśl o złotym naszyjniki serce lub złotym naszyjniku koło. Niewielkie elementy subtelnie ozdobią kobiecy dekolt w pracy, na spacerze, a także eleganckich uroczystości. Będą idealne do noszenia pojedynczo lub w modnych, kaskadowych zestawach. Upominek dla nauczyciela wręczają uczniowie, dlatego pomysłowym rozwiązaniem są ozdoby z dziecięcymi, niezobowiązującymi motywami np. złote kolczyki koniczynki, złote kolczyki kwiatki, złote kolczyki kluczyki lub złote kolczyki korony.

Prezent na Dzień Nauczyciela to również srebrna biżuteria. ARENART FOREVER oferuje zjawiskowe srebrne kolczyki na sztyfcie wysadzane cyrkoniami, duży wybór srebrnych zawieszek serc lub srebrnych zawieszek w kształcie prostokąta z cyrkoniami. Cenionym kształtem jest koło. Srebrne kółko może być przepiękną, kobiecą ozdobą, ale też nieść za sobą dodatkowe znaczenia jak: nieskończoność, harmonia, jedność. Najmodniejsze delikatne srebrne zawieszki koła na łańcuszek, z cyrkoniami można nosić samodzielnie lub w zestawach. Delikatne, subtelne, pięknie zdobią damski dekolt.